Navazující technický překlad: anglický jazyk

Překlad technických listů karet v PDF/Adobe In Design. Překlady výkresové dokumentace a překlady manuálů. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad anglický jazyk: Překlad technických listů karet v PDF/Adobe In Design. Překlady výkresové dokumentace a překlady manuálů. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Soubor navazujících dokumentů v překladu z angličtiny byl dodán klientovi během dnešního dne. Pracovalo se na něm od předešlého pátku, kdy jsme obdrželi k překladu několik technických listů k produktům klienta. Překlad jsme prováděli, jak jinak, než v PDF modalitě, přičemž grafická kvalita dokumentu byla v souladu s předchozími manuály dodávanými klientovi v průběhu minulého týdne.

Překlad: anglický jazyk + němčina, italština: technické karty

Překlady technických listů dodáváme s překlady manuálů, nebo o ně někdy žádají klienti jen z titulu samostatného zadání. Nejčastější jazyky pro překlad karet jsou právě: angličtina, němčina,  italština. Samotné karty mohou být často doplněny i reklamními buletiny, nebo být jejich součástí. Ne zřídkakdy se nám dostává do ruky překlad celého katalogu vykreslujícího výrobní filosofii našich klientů pro současnou informativní propagaci směrem → k zákazníkům.

Žádáte-li překlad technických karet/jiný technický překlad – kontaktujte nás prosím ZDE.

Share


Štítky: , ,