Překlad lékařských zpráv do angličtiny – Neurologie

  • Srpen 25, 2023
Share Button

Poskytujeme specializované překladatelské služby určené primárně pro posudkové lékaře, jak z českých, tak i zahraničních zdravotních pojišťoven, které se věnují vyplácení zdravotních a dalších pojistných plnění. Mezi našimi hlavními partnery se významně profiluje německá pojišťovna AOK. Nabízíme lékařské překlady v několika jazycích: angličtina, němčina, ruština a švédština. Naše služby zahrnují překlady odborných textů z oblasti medicíny určených pro vědecké účely. Specializujeme se na úrazovou medicínu, chirurgii, onkologii, urologii, neurologii a kardiologii. Medicínské překlady nepochybně patří mezi naše klíčové kompetence.

Překlad lékařských zpráv – od roku 2011 tvoříme stabiln lékařský tým

Naše služby v oblasti lékařských překladů jsou často vyhledávány a oceňovány. V oboru medicíny a farmacie se na překladech podílí naši kvalifikovaní kolegové, ať už se jedná o lékaře či farmaceuty. Máme bohaté zkušenosti s překládáním propouštěcích zpráv a další zdravotní dokumentace, a to jak od českých, tak i od zahraničních lékařů, aby byly tyto materiály přístupné a srozumitelné pro české pacienty. Nabízíme rovněž expresní služby překladu lékařských zpráv do němčiny. Pokud máte zájem o rychlou kalkulaci ceny, informace o termínech nebo se chcete dozvědět více o našem pracovním postupu, obraťte se přímo na náš tým vedený MUDr. Schwarzem na telefonním čísle: +420 608 666 582.

🌎 Překlad speciálně dodávaný pro posudkové lékaře zahraničních a českých zdravotních a jiných pojistné plnění plnících pojišťoven. Zejména německá AOK 🇩🇪. Překlady lékařské – angličtina 🇬🇧, němčina 🇩🇪, ruština 🇷🇺, švédština 🇸🇪: překlady z medicíny pro vědecké účely 🧪 a úrazová medicína, chirurgie 🩸, onkologie 🦠, urologie 💧, neurologie 🧠, kardio❤️. Medicínské překlady patří mezi…

📜 Překlad lékařských zpráv do angličtiny – Neurologie 🧠

…velmi často využívanou službu 😌. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař 💉 nebo farmaceut 💊. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a francouzských lékařů 🇫🇷 pro další využití českých pacientů 🏥. Expresní překlady lékařských zpráv do němčiny 🇩🇪. Pro expresní informace/nacenění textu/termínech, nebo systému práce nás kontaktuje tým MUDr. Schwarze, i expresně a to zde: 📞 +420 608 666 582.