Překlad z němčiny + etikety, listy, kontrola

  • Květen 16, 2023
Share Button
Překlad a vypracování bezpečnostních listů z němčiny. Garance správnosti uvedení látek v BL. Expertní tým na překlady a kontrolu bezpečnosních listů. Kontrola a překlad bezpečnosních listů z němčiny do slovenštiny a češtiny. Vypracování do 7 kalendářních dnů, nebo dříve. Expresní kontakt: 608 666 582.

Překlad a vypracování bezpečnostních listů z němčiny. Garance správnosti uvedení látek v BL. Expertní tým na překlady a kontrolu bezpečnosních listů. Kontrola a překlad bezpečnosních listů z němčiny do slovenštiny a češtiny (REGISTRACE do systémů CHLaP, REACH / provedení registrace se současným dodáním listů a potvrzení o registrace PRODUKTU do CHLaP na E-mail klienta). Vypracování do 7 kalendářních dnů, nebo dříve. Expresní kontakt: 608 666 582.

Překlad, kontrola bezpečnostních listů + informace pro sestavení 2 etiket + kontrola grafického návrhu klienta Pro našeho klienta jsme dnes dodali část překladu a úpravy bezpečnosních listů z němčiny + návrh zákonných frází a výstražných symbolů pro etiketu. Dodací doba byla 7 pracovních dní, nebo dříve. Klient po doručení překladu dodal svůj návrh etikety v českém jazyce k odsouhlasení chemikem. Ten jsme opět zkontrolovali a vznesli výtky. Ty byly klientem obratem do etikety zapracovány.

Překlad z němčiny: kontrola

V současné době je etiketa i bezpečnosní list připraven k případné kontrole danými kontrolními orgány, které shledají bezpečnosní list i etiketu ve 100 % pořádku se zákonným stavem. Pro návrh etikety na produkt vycházíme ze zpracovávaného bezpečnosního listu, jehož mutace jsou mimo češtinu, také slovenština. Český a slovenský bezpečnosní list je tedy možno mít k dispozici za stejný čas a to u libovolného počtu bezpečnosních listů. Bezpečnostní listy zpravováváme pro naše klienty zpravidla v počtu od: 1 do 100 kusů.

PARAMETRY VYSTAVENÍ SLOVENSKÝCH LISTŮ

  • vystavení SLOVENSKÝCH bezpečnostních listů (dle nařízení ES č. 1272/2008, platného od 1. 6. 2015)
  • vystavení SLOVENSKÝCH bezpečnostních listů do všech EU jazyků
  • dodání zákonných frází pro SLOVENSKÉ etikety v základních jazycích
  • dodání výstražných symbolů pro SLOVENSKOU etiketu dle předpisových standardů
  • kontrola grafického návrhu SLOVENSKÉ etikety / etiket
  • vystavení 8 SLOVENSKÝCH bezpečnostních listů do cca 1 týdne
  • vystavení 18 SLOVENSKÝCH bezpečnostních listů do cca 2 týdnů

 

Žádáte-li vypracování bezpečnosního listu z němčiny – kontaktujte nás ZDE.

Zařazeno do témat: , ,