Typologie bezpečnostních listů – překlad

  • Květen 7, 2023
Share Button
Překlady a příprava bezpečnosních listů. Tvorba etiket, tvorba prohlášení o vlastnostech. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlady a příprava bezpečnosních listů. Tvorba etiket, tvorba prohlášení o vlastnostech (REGISTRACE do systémů CHLaP, REACH / provedení registrace se současným dodáním listů a potvrzení o registrace PRODUKTU do CHLaP na E-mail klienta) (vypracování bezpečnostních listů do všech EU jazyků / vypracování 2 verzí s výraznými slevami pro 1 bezpečnostní list / vypracování českých a slovenských listů nad limitní počet 10 listů, tj. 2 x 10 listů se slevami až 60 % na list). Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Životní prostředí: Enviromentalistika a němčina, překlady z oboru životního prostředí jsou samozřejmou součástí přírodovědně orientované platformy části germanistů. Veškerou technickou dokumentaci překládanou techniky, chemiky, farmaceuty z oblasti životního prostředí, certifikátů, vydaných prohlášení a samozřejmě bezpečnostní listy v kapacitě, která v současné době čítá více, než 30 listů týdně. Překlady z životního prostředí a překlady bezpečnostních listů zpravidla přijímáme v setech po 1 – 6 listech (výjimečně i více) a tyto dodáváme klientům do 1 – 2 týdnů od přijetí překladu. Lze např. dosáhnout výkonu 6 – 10 bezpečnostních listů za/týden.

Vydání nového datového listu – norma

To je jakási norma proto, aby na překladu pracoval pouze jeden odborník a nedošlo k malým chybám v uvedených údajích na bezpečnosním listu, které mohou být mnohdy matoucí, neboť se např. v některých částech listy shodují. Našim zákazníkům dodáváme set 7 bezpečnosních listů zpravidla do 1 týdne od zadání překladu.

Jazyk bezpečnostních listů

Jazyky bezpečnostních listů: a) vyžadováno aktivně nejčastěji: angličtina, němčina, polština, maďarština, slovinština, srbochorvatština, švédština. Překlad bezpečnosních listů – pasivní: angličtiny, z němčiny. Nejčastější překlady chemických překladů z/do angličtiny, němčiny: životní prostředí + bezpečnostní listy, etikety, expoziční scénáře, brožury, katalogy.

Typologie vydání nových datových listů: legislativní specialista
  • vydání nových listů (dle platné legislativy: nařízení ES č. 1272/2008, platné od 1. 6. 2015)
  • překlady pro SZPI podle §15 odst. 4 zákona č.110/97 Sb
  • překlady v krátkém časovém termínu
  • nejrůznější jazykové verze: Nj, Aj, Sj, Ij, Pj, Mj, a mnoho dalších vč. balkánských jazyků
  • vydání nových bezpečnostních listů – počet 10 – do 1 týdne
  • možnost dodání 100 ks bezpečnostních listů do 2 měsíců průběžně
  • záruka na obsah bezpečnostního listu
  • jednotný formát bezpečnostního listu
  • poradenství v oblasti bezpečnostních listů – legislativní specialista

Pro bezpečnostní překlady a překlady z chemického průmyslu z/do němčiny, nás prosím kontaktujte ZDE.

 

Zařazeno do témat: , ,