Masarykův onko ústav – Překlady lékařských zpráv

  • Květen 22, 2021
Share Button
Překlad do němčiny: Lékařské překlady zpráv s garancí od českých a německých lékařů. Překlady vědeckých studií z i do jazyka. Kvalitní německý překlad s vysokou odbornou vypovídající hodnotou. 100 % garance na lékařský překlad. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Překlad do němčiny: Lékařské překlady zpráv s garancí od českých a německých lékařů. Překlady vědeckých studií z i do jazyka. Kvalitní německý překlad s vysokou odbornou vypovídající hodnotou. 100 % garance na lékařský překlad. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Masarykův onkologický ústav Brno: Následující pátek, jsme bylo opět později ve večerních hodinách kontaktováni klientem ohledně expresního překladu 4 stránkové lékařské zprávy do německého a anglického jazyka, zprávy vydané Fakultní nemocnicí v Brně – Masarykův onkologický ústav Brno. 4 strany lékařské zprávy vydají v tomto případě za 8 strany normovaných, což u lékařských zpráv bývá velmi častý model, viz oborová analýza na normované strany v lékařských překladech– jedná se o vtěsnanější, tedy tzv. „intenzivnější text“, ten obyčejně z náhledu odhadneme a v tomto případě – docela přesný odhad – vydává za 8 stran normovaných překladu. Překlad lékařem / onkologem garantuje: vysokou odbornou úroveň překládaného textu.

Překlady lékařských zpráv: termíny

Podobné zprávy dodáváme obvykle do 2 – 4 pracovních dnů. Práce v expresním a velmi expresním režimu je na požadavek klienta možná. Překlad cca 20 normovaných stran zabere onkologovi asi 5 pracovních dní. Kratší termíny jsou reálné po dohodě s lékařem: cca 4 dny a lze v některých situacích zůstat ve standardním režimu překladu. K započetí prací na překladu zpravidla: ihned, tj. skutečně s termínem nevznikají žádné průtahy,  resp. dané termíny 99 % klientů uspokojí – započetí překladu do hodiny od zadání. V ostatních případech se s klientem domlouváme na tzv. zmíněných „expresních řešeních“ v režimu express normal a express ultra.

Překlady lékařských zpráv: content

Daná zpráva o ambulantním vyšetření obsahuje v češtině: datum a popis nálezu, Zprávu z vyšetření a vyšetření likvoru.  Text je velmi citlivou záležitostí vzhledem k přesnosti, s jakou má být lékařem přeložen. Německý lékař našeho týmu neudělá sebemenší chybičku. Daná zpráva bude precizně přeložena do němčiny medicínskou němčinou: tj. dochází k rozepisování všech zkratek lékařem, dochází k morfologickým změnám v textu.

Brno – EXPRESNÍ překlad lékařských zpráv

Mezi mimopražské zákazníky z klinik (velmi často: II. onkologická klinika LF UK a NOÚ), ústavů a nemocnicí, patří v Brně převážně: Fakultní nemocnice. Brno je třetí destinací pro příjem lékařských zpráv do němčiny. Překlady lékařských zpráv do němčiny a angličtiny v Brně vypraocováváme v termínech: 2 – 5 pracovních dní. Kratší lékařské zprávy v termínech: 1 – 2 pracovní dny. Překlad zpráv z Fakultní nemocnice v Brně pro německé lékaře do němčiny vypracovává lékař. Termíny překladu lékařských zpráv z onkologie, jsou koncipovány, jako čas nutný pro kvalitní realizaci překladu – u kratších zpráv, to zpravidla bývá: 1-3 pracovní dny. Expresní překlady onkologických zpráv: za 1 pracovní den.

Překlad lékařské zprávy do Mnichova

Překlad německými lékaři – garantujeme lékařskou přesnost překladu: překlad ve Stuttgart, Mnichově, Hannover – team MUDr. Schwarze (onkologie, neurologie, oftalmologie – kmenový tým + přidružených lékařů). Průměrné termíny pro realizaci: zpráv realizujeme v tradičním časovém rozpětí, tj. cca 5 – 10 normovaných stran (průměrná přijímaná délka onkologických lékařských zpráv) během 2-4 pracovních dní. Překlady lékařských zpráv, lze provést v expresních a velmi expresních termínech.

Žádáte-li od nás precizní překlad zprávy německým lékařemv oboru onkologie, kontaktujte nás ZDE.

Zařazeno do témat: ,