Překlad manuálu: turečtina

  • Květen 25, 2023
Share Button
Expertní technické překlady do turečtiny. Překlady výkresové dokumentace a překlady manuálů. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Expertní technické překlady z angličtiny do turečtiny. Angličtina, turečtina: paušální cenový program pro překlady manuálů u firemních klientů Řízení procesu překladu manuálů pro firemní klienty a klienty obchodující s Tureckem/klienty nakupující v Turecku. Překlad manuálů z anglického do tureckého jazyka rodilým mluvčím jazyka. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad setu montážních manuálů v elektrotechnice z turečtiny do angličtiny: překládáme další manuály tento a příští týden. Překlad cca 60 normovaných stran v angličtině k překladu do tureckého jazyka zabere skutečně cca 1,5 – 2 týdny práce. Manuály k překladu do tureckého jazyka dostáváme zpravidla od profi klientů v anglickém jazyce – což je svým způsobem mezinárodní interní standard řízení manuálů. Jsou však výjimky, kde se lze setkat s češtinou. A to především v jedné situaci: náhlý výskyt potřeby překladu manuálu do tureckého jazyka u klienta, který především tuto potřebu nevykazuje, nebo v obchodování s Tureckem začíná.

Obchodování s Tureckem – překlad manuálů

V obchodování zpravidla vznikají možnosti: exportu do Turecka, nákup výhodných komponent/komodit v Turecku. Pro klienty první kategorie máme již vytvořený paušální program pro jejich překlady manuálů za bezkonkurenční cenu. U klientů druhé kategorie vedeme jednání způsobem, aby se ke klientovi dostalo co nejvíce informací ohledně principiálních variant spolupráce na tvorbě, editaci, grafickém zpracování a v neposlední řadě – také zmíněných překladů do tureckého jazyka.

Překlad do turečtiny: manuály + 100

Překlad 100 stránkového manuálu z anglického do tureckého jazyka provedeme za průměrný čas: 2 týdnů. Překlady do turečtiny jsou vypracovány naším kolegou, rodilým mluvčím tureckého jazyka. Technická podpora překladu do turečtiny: CAT tools. Překládané formáty a vzory: .xls, html, PDF, .odt, .ppt atd.

Žádáte-li od nás překlad manuálu do tureckého jazyka – kontaktujte nás ZDE.

Zařazeno do témat: , ,