Překlady do švédštiny: 300 NS

  • Leden 28, 2023
Share Button
Technické překlady a technické zpracování používané slovní zásoby u překladů do švédštiny a polštiny. On-line sdílení dokuementů mezi překladateli a garance jednotné slovní zásoby.

Technické překlady a technické zpracování používané slovní zásoby u překladů do švédštiny a polštiny. On-line sdílení dokumentů mezi překladateli a garance jednotné slovní zásoby. Kontakt: 608 666 582.

  • překlady manuálů do švédštiny v nejvyšší kvalitě
  • překlad manuálu včetně grafického zpracování
  • překlady krátkých manuálů – expresně
  • rychlý kontakt 608 666 582

V poslední dekádě jsme testovali systém on-line sdílení dokumentů naplno. Jednalo se o testovací zakázky v rámci anglického a polského jazyka. Dostali jsme prostor (rozsah + čas) pro vytvoření plnohodnotné on-line komunikace mezi překladateli při překladu více, než 300 NS do polského a 211 stran do anglického jazyka. On-line modalitu řídil náš vedoucí kolega. Kolega se specifickým profilem technickým a jazykovým (matematik, statistik a IT specialista v sektorech: excelové tabulky a statistiky, .txt soubory).

Překlady do švédštiny

Specifikace 90 % přijímaných překladů: Technické překlady do téže a dalších jazyků, celkově do: švédštiny, turečtiny, finštiny, polštiny. Funkčnost překladatelských týmů: on-line sdílení dokumentů, tabulky apod. Zadání dat technického klienta v posledním týdnu: rozsah a čas, který se nabízel pro sestavení týmu + zavedení týmu a jeho příprava pro další práci v on-line modalitě.

Žádají-li klienti informace o kvalitním zpracování technických manuálů týmem překladatelů – kontakt je ZDE.

Zařazeno do témat: , ,