Univerzální slovenský překlad: technické listy, bezpečnostní listy, chemie

  • Červen 1, 2023
Share Button
Slovenština a slovenský jazyk. Univerzální technický překlad do slovenštiny: chemie, strojírenství, elektro, stavebnictví. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Slovenština a slovenský jazyk. Univerzální technický překlad do slovenštiny: chemie, strojírenství, elektro, stavebnictví. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Oborů je vlastně více a přesněji řečeno, celá řada. To co se nám díky našim klientům dostalo v posledním kvartálu v rámci slovenského jazyka do ruky, je následující: technické listy, bezpečnostní listy, chemie (zde souvislé etikety s návrhem frází a symbolů klientům v oboru chemie). Oborově vyjádřeno: chemie, elektrotechnika, strojírenství, stavebnictví.

  • chemický zákon 350/2011, Sb.
  • nařízení CLP 1272/2008/EC
  • nařízení REACH 1907/2006/EC
  • nařízení o detergentech 648/2004/EC
  • nařízení o biocidech 528/2012/EC
  • všechny druhy notifikací do registrů
  • vypracování zákonné etikety

Počet slovenských překladatelů a výkon v překladu

Naši 4 slovenští kolegové pracují v souladu s technickým trendem obecně, ale vždy také v návaznosti na požadavky konkrétního technického souboru (požadavky terminologické). V chemii pak se zákonnými frázemi, formulacemi a R a S větami: česko-slovensky, česko-anglicky atd. V rámci slovenštiny samozřejmě provádíme též certifikované vyhotovení bezpečnostních listů, i ze méně kvalitního výchozího cizojazyčného materiálu: čeština, angličtina. 4 výkonní překladatelé jsou schopni v překladu do slovenského jazyka pokrýt cca: 1000 normovaných stran/měsíc.

Další služby v oboru

Formát I6z, portál ECHA, účet ECHA, toxikologické centrá echa, EuPCS, kódy Eupcs, systém PCN, pokyny na oznamovanie toxikologického centra, prihlásenie echa, portál ECHA, pcn: praktická príručka, účet ECHA, prihlasovacie údaje echa reach-it, echa toxikologické centrum, jedovaté centrum vo Veľkej Británii, čo je pcn v sieti, čo je riadiaca sieť v geodézii, sieťové vrstvy riadenia procesov, formát PCN, riadiace siete, čo je sieť riadenia procesov, riadenie procesov, osvedčené postupy siete, mozog riadiacej siete.


Žádáte-li od nás překlad do slovenského jazyka, kontaktujte nás prosím ZDE.

 

Zařazeno do témat: