Lékařské zprávy: překlad do ruštiny + závěrečná zpráva profesora

  • Červen 10, 2021
Share Button
Lékařské překlady zpráv s garancí od českých a ruských lékařů. Tzv. garantované lékařské dílo. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Lékařské překlady zpráv s garancí od českých a ruských lékařů. Tzv. garantované lékařské dílo. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Dnes večer jsme předali první část z překladů dalších lékařských zpráv do ruštiny pro našeho stálého klienta. Pro klienta překládáme cca 4 várky zpráv každý měsíc, tedy 1 rozsáhlejší zakázku každý týden. 3 zprávy v češtině od českých lékařů: endokrinologie, sono + sono čítaly dohromady 6 normovaných stran.

Překlad do ruštiny: termíny

Po samotných zprávách následuje vyjádření profesora ke dvou pacientům přijímáme další večer. Závěrečné zprávy jsou už jen krátkým resume čítajícím po jedné stránce pro obě zprávy. Překlad 1 normované strany lékařského překladu je záležitostí náročnější a zabere cca 1,5 hodiny práce. Překlad 7 – 8 normovaných stran lékařského překladu je prací na asi 12 hodin. Nejčastější obory překladů lékařských zpráv, se týkají: Onkologie, kardiochirurgie, neurologie, oftalmologie, otorinolaryngologie, laboratorní výsledky.

Překlad do ruštiny: lékařská garance

U lékařských překladů dáváme garanci na správnost lékařského překladu. Lékařský překlad zpráv provádíme pro všechny stávající i nově příchozí klienty. Překlad 1 zprávy můžeme dodat i v expresním termínu – cca 1 den, nebo méně – vždy po dohodě s konkrétním zákazníkem a jeho požadavkem na termín. Překlady lékařských zpráv do ruštiny dodáváme všem klientům v ČR české a ruské provenience, nadále klinikám působících v Praze pro ruské klienty.

Překlad do ruštiny: business sektor

Překlady zpráv pro kliniky jsou předmětem refeencí. Taktéž dodáme četné reference na překlad dalších partecipujících oblastí, jako: překlad webových stránek clinical, překlady studií apod. Pravidelná klíčová slovem, která klienti v souvislosti s naší prací vyhledávájí jsou: Ruština, překlady, překlad, překladatelé, překladatel, z/do, lékařské, medicínské, medicína, lékař, medicínský, klinický, webový, marketingový, lékařský apod.

Žádáte-li překlad lékařských zpráv do ruštiny – kontaktujte nás prosím ZDE.

Zařazeno do témat: ,