Některé švédské pojmy z dané stavební problematiky (slovníček česko-švédských termínů)

Share Button
Expertní překlady do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika. Tel: +420 608 666 582.

Expertní překlady do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika. Tel: +420 608 666 582.

Při posledním rozsáhlém technologickém překladu ze švédštiny do českého jazyka jsme se setkali s desítkami odborných pojmů – dáno rozsahem dokumentů (téměř 300 normovaných stran, z nichž 6 obchodních dopisů: “klient žádal svižný obchodní styl” – překlad realizován švédskou rodilou mluvčí). 10 normovaných stran dopisů a technicko-administrativních podkladů se dá přeložit za cca 2 dny, nebo za 1 den, pokud na překladu partecipují 2 překladatelé. Zdrojovými jazyky pro překlady do švédštiny, mohou být: angličtina, norština, čeština.

Forma překladu ze švédštiny

Klientův překlad celkem 286 normovaných stran. 20 NS převáděno v celkem 486 řádcích do Excelu. Další díl se týkal překladu úvodních obchodních nabídek a také veliké části manuálu: cca 106 normovaných stran ve švédštině pro překlad do českého jazyka: spolupráce 3 překladatelů v týmu.

Žádáte-li překlad manuálů z techniky, technologií, nebo souborů s obchodním stylem – kontakt je ZDE.

Překlady manuálů z angličtinyŠtítky: ,