Navazující technický překlad: anglický jazyk

  • Srpen 18, 2022
Share Button
Překlad technických listů karet v PDF/Adobe In Design. Překlady výkresové dokumentace a překlady manuálů. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad anglický jazyk: Překlad technických listů karet v PDF/Adobe In Design. Překlady výkresové dokumentace a překlady manuálů. Vytvoření grafiky, zjednodušení manuálů n jednu jazykovou verzi či případně náhrada jedné jazykové verze za druhou, př.: anglicko-německo-francouzský převedeme na anglicko-německo-český. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Soubor navazujících dokumentů v překladu z angličtiny byl dodán klientovi během dnešního dne. Pracovalo se na něm od předešlého pátku, kdy jsme obdrželi k překladu několik technických listů k produktům klienta. Překlad jsme prováděli, jak jinak, než v PDF modalitě, přičemž grafická kvalita dokumentu byla v souladu s předchozími manuály dodávanými klientovi v průběhu minulého týdne.

Překlad: anglický jazyk + němčina, italština: technické karty

Překlady technických listů dodáváme s překlady manuálů, nebo o ně někdy žádají klienti jen z titulu samostatného zadání. Nejčastější jazyky pro překlad karet jsou právě: angličtina, němčina,  italština. Samotné karty mohou být často doplněny i reklamními buletiny, nebo být jejich součástí. Ne zřídkakdy se nám dostává do ruky překlad celého katalogu vykreslujícího výrobní filosofii našich klientů pro současnou informativní propagaci směrem → k zákazníkům.

Překlady PDF MANUÁLŮ: doplnění

Překlady verzí, které obsahují 3 až 6 jazyků: německy, francouzsky, rusky, polsky, portugalsky, italsky – jednu verzi nahradíme češtinou a vznikne tak PDF manuál s češtinou, angličtinou, němčinou, ruštinou, polštinou a italštinou. Portugalská verze je nahrazena. Lze také úplně zjednodušit a dodat jen jednojazyčná návod k obsluze, tj. dodat jen český anebo také, jen anglický návod.

Žádáte-li překlad technických karet/jiný technický překlad – kontaktujte nás prosím ZDE.

Překlady manuálů z angličtiny

Zařazeno do témat: , ,