Překlad lékařských zpráv do ruštiny: celý týden + víkendové překládání Praha

  • Červen 11, 2021
Share Button
Lékařské překlady zpráv pro ruské lékaře a odborníky. Expresní překlady zpráv do ruštiny. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Překlad lékařských zpráv do ruštiny: Lékařské překlady zpráv pro ruské lékaře a odborníky. Překlady pro kliniky medical poskytující služby ruským zákazníkům: překlady webovch stránek medical, překlady lékařských zpráv do lékařské ruštiny. Expresní překlady zpráv do ruštiny. Expresní kontakt na tým lékařů: +420 608 666 582.

Pro našeho stálého lékařského klienta, soukromou kliniku v Praze tento týden překládáme set dalších 8 lékařských zpráv. Jednalo se 3 zprávy z vyšetření pacienta, 1 závěrečné zprávy pro dva různé pacienty a nakonec další tři lékařské dokumenty/ zprávy (Endoskopie a Sono).

Termíny překladu zpráv do ruštiny

Termín dodání překladu zpráv do ruštiny nebyl u prvních pěti nijak závratný, klient počítal s dodáním do 5 pracovních dnů. Větší urgence nastala u posledních 3 zpráv, kdy si klient přál dostat zprávy do neděle večer (20 hod.), s tím, že první z urgentních lékařských zpráv dorazila teprve v sobotu v noci. Byli jsme však připraveni a na překladu se již pracuje. Jedná se velmi urgentní záležitost, která bude dodána lékařům do Moskvy.

Dělení překladu zpráv do ruštiny

Termín pro předání posledních zpráv, byla tedy neděle, s tím, že zprávy čítají jedna cca 6 normovaných stran, 2.  cca 3,5 strany a poslední zpráva je dlouhá 1 stranu. 1 delší zpráva obsahuje: vyšetření endokrinologem, EKG, sonografické vyšetření, laboratorní nález, biochemii a interpretaci výsledků lékařem a další položky, které pro nekomplikovanost neuvádíme. Dané zprávy v rozsahu do 10 normovaných stran, jsme schopni dodat přeloženou do ruštiny do cca 1,5 dne. Tedy dvě delší zprávy expres – ještě dnes, a druhou další den. Pro překlad lékařských zpráv do ruštiny počítáme my i naši zákazníci výkonnost 5 – 10 normovaných stran denně (1 – 2 překladatelé/ lékaři). Nejčastější obory překladů lékařských zpráv, se týkají: Onkologie, kardiochirurgie, neurologie, oftalmologie, otorinolaryngologie, laboratorní výsledky.

Překlad lékařských zpráv do ruštiny

  • z oborů neurologie, onkologie, chirurgie, gastro
  • odborná práce lékaře pro další lékaře
  • expresní termíny překladů zpráv z / do ruštiny
  • velmi expresní termíny překladů zpráv z / do ruštiny
  • možnost jiného zpracování lékařské zprávy: výklad, syntéza

Žádáte-li expresní, nebo jiný lékařský překlad do ruského jazyka, kontaktujte nás ZDE.

Zařazeno do témat: ,