Lékařské překlady z češtiny do ruštiny – přesná terminologie

  • Říjen 1, 2022
Share Button
Lékařsko-farmaceutické překlady. Překlady medicína: překlady lékařské a odborně znalecké. Překlady lékařských zpráv a překlady z oblasti psychologie. Odborná práce pro instituce a farmaceutické práce. Kontaktní linka pro pacienty pro překlad do němčiny a angličtiny. Expresní telefon: +42....

Lékařsko-farmaceutické překlady. Překlady medicína: překlady lékařské a odborně znalecké. Překlady lékařských zpráv a překlady z oblasti psychologie. Odborná práce pro instituce a farmaceutické práce. Kontaktní linka pro pacienty pro překlad do němčiny a angličtiny. Expresní telefon: +42….

  • překlady lékařských zpráv od lékařů
  • kvalitní překlady od českých a ruských lékařů
  • překlady do ruštiny, angličtiny, ukrajinštiny, němčiny a dalších jazyků
  • expresní kontakt: 608 666 582

 

Lékařské překlady z češtiny do ruštiny zajišťuje lékař se znalostí ruštiny a češtiny. Lékařské překlady jsou dodávány pacientům žádajícím překlad své lékařské zprávy z českého jazyka do ruštiny. Překlad do ruštiny obsahuje garantovanou lékařskou terminologii. Lékařský překlad zprávy do ruštiny je dodáván v krátkých termínech nebo dle dispozic lékaře.

Lékařské překlady z češtiny do ruštiny – tým lékařů

Další tým lékařů zpracovávajících překlady lékařských zpráv z českého do ruského jazyka je k dispozici hlavnímu lékaři, který koordinuje samotný překlad, termíny jeho zpracování a výběr vhodného lékaře pro překlad lékařské zprávy z ruštiny do českého jazyka. Nejčastější obory překladů lékařských zpráv, se týkají: Onkologie, kardiochirurgie, neurologie, oftalmologie, otorinolaryngologie, laboratorní výsledky.

Lékařské překlady z češtiny do ruštiny – termíny dodání

Termín pro dodání lékařské zprávy přeložené z češtiny do ruštiny se odvíjí od aktuální dostupnosti lékaře. Zpravidla však nepřesahuje dobu 2-3 dnů. Pokud tomu tak je, je to z důvodu snížené kapacity pro překlad z titulu nahromadění se více lékařských zpráv v jeden okamžik.

Žádáte-li od nás překlad lékařské zprávy z češtiny do ruštiny – kontaktujte nás ZDE.

 

Zařazeno do témat: