Překlady finštiny švédštiny

  • Květen 21, 2023
Share Button
Anglicko-švédské překlady provozních a montážních manuálů manuálech a textech. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Anglicko-švédské a finské překlady provozních a montážních manuálů manuálech a textech (technické překlady do finštiny a do švédštiny). Překlady do finštiny v prestižních technických oborech. Pro švédské a finské překlady: švédský a finský tým rodilých mluvčí, IT specialistů a techniků. Expresní kontakt: +420…

Další veliká zásilka textů k překladu do švédštiny k nám dorazila koncem týden. Jednalo se o překlad 250 normovaných stran a její předání nás čeká za 1 měsíc. Pracovat na ni budou naši dva kolegové – česko/švédský tým. Překlad čítá více, než 70 různých souborů a překládá se v nejrůznějších formátech. Výchozí materiál je dodáván v českém jazyce a čítá formáty: PDF, Word, Excel, DWG, Text.

Překlady do švédštiny

Překlad 50 normovaných stran do švédského jazyka trvá asi 10 dní. Upřednostníme-li využití CAT nástroje a je-li celkový počet souborů v zakázce dávající nejméně 100 normostran, jeho využití se vyplatí. Pak dokážeme 100 normostran přeložit za cca 12 dní. To je nejvyšší možná norma výkonného překladatele. U překladů švédštiny pracujeme ve dvou týmech: český a švédský tým. Český tým překládá z češtiny do švédštiny a je složený z českého překladatele a 1 rodilého mluvčího, jako korektora. Švédský tým čítá 2 členy, oba rodilí mluvčí švédštiny. S překlady do švédštiny nadále ve splupráci s dalšími severskými a pobaltskými kolegy, realizujeme překlady do lotyštiny, do finštiny.

Překlady do finštiny: identické množství

Pro naše klienty jsme schopni tak dodat cca 1000 normovaných stran překladu do švédského jazyka. Nadále jsme schopni dodat stejné množství do finštiny. Naši klienti často využívají právě obou možností, nebot charakter obchodování artiklem českých firem, zaměřených na severní země, často obsáhne právě obě zmíněné lokality a vytvoří tedy prostor pro překlad jak do švédštiny, tak také do sousední finštiny.

Žádáte-li překlad do švédštiny-finštiny/provozní manuály, montážní dokumentace/kontaktujte nás prosím ZDE.

Překlady do lotyštiny – 40 stran

Zařazeno do témat: , ,