Překlady švédštiny

  • Duben 29, 2023
Share Button
Anglicko-švédské překlady v právních textech. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlady švédštiny a anglicko-švédské překlady v právních textech. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Švédské manuály: překlad z EN a CZ / díl 2.: Naši kolegové ve Švédsku dostali k dispozici již existující manuály a z těch vyhledávali zásobu, která je běžně používaná. Po jejím vytýčení, nebránilo již nic „nové práci“ na překladu nového manuálu k novému stroji do švédského jazyka. Práce na 50-ti stránkovém manuálu zabere běžnému překladateli cca 1 – 2 týdny práce, řekněme, pokud se nejedná o překlad s přípravami.

Překlady švédštiny: zkušenosti

Zpravidla je to dáno, předchozí zkušeností, opakováním tématiky apod. Tam se doba mění v závislosti na těchto faktech a švédská verze se může zrodit dříve či později kolidujíc právě mezi zmíněnými 1 – 2 týdny. Poslední manuál kolega přeložil do švédštiny za 4 dny, jednalo se text v délce 44 NS, ale jednalo se současně také již o 4tou práci v tomto režimu pro našeho kolegu, který švédštinu pro klienta překládá pravidelně.

Překlady švédštiny: rozsahy manuálů

Překlad manuálu do švédštiny v rozsahu 50 – 60 normoavaných stran, zabere cca 10 dní práce, popřípadě dva týdny. Výsledný překlad je garantovaný, tzn. že garantujeme jeho obsahovou i jazykovou správnost. Při přijímání zakázky respektujeme klientem dodanou specifickou slovní zásobu, pokud si tuto přeje. Technické překlady manuálů do švédštiny vypracováváme povětšinou v režimu: větší datový rozsah. Termíny pro vypracování stanovujeme na základě modelu: rozsah x CAT x počet překladatelů x směr jazyka x zvláštní požadavky. Charakter překladu deklarujeme jako: 1) Věcná i obsahová správnost jazyka v manuálu do švédštiny, 2) Zakomponování klientem využívané slovní zásoby do výsledku překladu.

Překlady švédštiny: benefity

  • Vysoké pracovní nasazení česko-švédského týmu
  • Zkušenosti s technickými překlady od roku 1998
  • Nadstandardní technické zpracování dokumentů
  • Export, import dat z českých, švédských tabulek, csv. souborů
  • Grafická práce na dokumentu – popisky, vložené obrázky
  • Expresní termíny dodání

Žádáte-li od nás překlad manuálu do švédštiny, kontaktujte nás prosím ZDE.

 

 

Zařazeno do témat: ,