Objednávka bezpečnostního listu / ohlášení do systému CHLaP

Share Button
Přípravy bezpečnostních listů legislativních specialistou pod vedením PharmDr. Schwarze: vypracování bezpečnostních listů do Eu jazyků: angličtina, němčina, slovenština, polština. Nadále do polštiny a vystavení bezpečnosních listů (dle nařízení ES č. 1272/2008, platného od 1. 6. 2015). Dodání zákonných frází pro etikety, dodání výstražných symbolů pro etiketu, kontrola grafického návrhu etikety. Vypracování 7 bezpečnostnch listů + etiket do 1 týdne. Nejčastější jazyky: slovenština, němčina, angličtina, polština. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Přípravy bezpečnostních listů legislativních specialistou pod vedením PharmDr. Schwarze (Tvorba nových bezpečnostních listů / registr CHLaP): vypracování bezpečnostních listů do EU jazyků: angličtina, němčina, slovenština, polština. Nadále do polštiny a vystavení bezpečnostních listů (dle nařízení ES č. 1272/2008, platného od 1. 6. 2015). Dodání zákonných frází pro etikety, dodání výstražných symbolů pro etiketu, kontrola grafického návrhu etikety. Vypracování 7 bezpečnostních listů + etiket do 1 týdne. Nejčastější jazyky: slovenština, němčina, angličtina, polština. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Poptávka na cenovoou nabídku pro tvorbu bezpečnostních listů: 7 x za týden. Poptávka ohlášení do systému CHLaP: 3 x za týden. Klient se zpravidla obrací na legislativního specialistu uvádění nových produktů na trh a žádá odbornou shodu + zaslání cenové nabídky pro tvorbu bezpečnostních nových bezpečnostních listů + ohlášení do systému CHLaP. Zákazník je v tomto konkrétním případě „firma, která míchá barvu pro autoprůmysl“ (slovy zákazníka), a bude realizovat zpracování bezpečnostních listů. prostřednictvím legislativního specialisty uvádění nových produktů na trh. 

Tvorba nových bezpečnostních listů / registr CHLaP

Zákazník v těchto případech hledá všeobecně dlouhodobou spolupráci v oblasti příprav nových bezpečnostního listů a služeb s tímto úkonem souvisejících nebo na ně navazujících: registrace REACH, registrace CHLaP, tvorba etiket, tvorba štítků apod.

„Firma dodávající barvu pro autoprůmysl“ žádá o cenovou nabídku v CZK za služby tvorby nových bezpečnostních listů / registr CHLaP, konkrétně: cena za nový list, změna BL a ohlášení do CHLAP). My dodáváme cenu za list při odběru 10, 50 a 100 kusů nových bezpečnostních listů. Dodáváme cenu za ohlášení do CHLAP. Dodáváme cenu za přípravu etiket.

DOTAZY K DATOVÝM LISTŮM: HARMONOGRAM

Harmonogram dotazů klientů – nabídka nových datových listů:
⦁ Plánované množství listů – 10, 50 nebo 100.
⦁ Sdělení času realizace: Dle výsledného množství / za daný časový
⦁ Preference dodání prvních dantových listů: tj. výběr některých prokuktů a jejich předsunutí.

Pro bezpečnostní překlady a překlady z chemického průmyslu z/do němčiny, nás prosím kontaktujte ZDE.