Nůžkový zvedák: překlad z němčiny

Share Button
Expertní technické překlady z němčiny. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Technický a expertní překlad z němčiny. Překlady v oborech pro další využití manuálu klienty: SW, MSDS, manualistika, chemie obecně, stavební průmysl, konstrukce, potraviny, životní prostředí, zdravověda a medicínská technika a další obory. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Technický překlad nůžkového zvedáku z manuálu čítajícího 55 NS jsme přijali v vypracování minulý týden. Práce na 55 stranách v tomto případě zabere asi tak 10 pracovních dní překladatele-kolegy-experta na technický překlad z německého jazyka, tzv. cca 5 – 6 NS týdně. Manuál nám byl v původním znění dodán ve dvou formátech: PDF, Word. Pro překlad z němčiny využíváme vhodně editovatelnou verzi a dochází k překladu manuálu metodou tzv. vpisování do textu, přičemž tato s sebou nese veškeré výhody plynoucí ze zachování původního formátování a struktury textu a dokumentu, tedy i obrázků, log, tabulek, apod.

Technický překlad z němčiny

Technický překlad z německého jazyka vypracováváme zejména v případě technických manuálů. Překlad manuálu o cca 100 stran z němčiny je prací na 2 – 3 týdny. Na delších manuálech pracujeme v týmu. Naši kolegové přeložili tento rok úspěšně 68 manuálů z německého jazyka, jejichž rozsah činil od 10 NS do 160 normovaných stran. Jednalo se také o tzv. sety manuálů, tedy manuály k produktové řadě více produktů k nimž náležel manuál ke každému produktu vzlášt, tedy jak v původní němčny, tak posléze v cílové češtině.

Technické překlady Excel Němčina

Technické překlady: PDF, Excel, Corell – realizujeme v koordinaci s naším grafickým oddělením: výpočty rozsahů českých a německých, konverze dokumentů a zpětné rekonverze. Excelové analýzy rozsahu textů v řádcích a buňkách. Překlad do němčiny je možné vypracovat z anglického jazyka, z francouzského, českého, slovenského jazyka.

Žádáte-li překlad manuálu z němčiny do českého jazyka, při zachování všech kvalit – kontaktujte nás ZDE.

Česko-slovensko anglické EXCELOVÉ PŘEKLADY